Najvyšší čas, aby v Čifároch zavesili kosák a kladivo..

No nebude to krása? Súdruh predbehne nakoniec ešte aj Donalda a svetový mier vybaví aj miesto údajného prezidenta Slovenska.

Ten, keďže je prezidentom (svojho) pokoja, nanajvýš tak vyhlási, že je teda už so súdruhovou cestou do Moskvy spokojnejší, lebo nielen pre našu krajinu, prináša prvé pozitívne výsledky..

Priznám sa, že sa v tento čas, hoci dnes už pracovný, snažím naozaj aktívne vyhýbať politickým správam, ale teda aj pri tých pár, ktoré som zachytila, sa mi žalúdok obracia rýchlejšie, ako po ruskej vodke ..

Pamätám si, ako som 1.mája, prorokovala, že si ho treba ešte naposledy užiť bez spartakiády a cez leto kuvikala, že drahý súdruh, nás z tej Únie do konca svojho „vládnutia“ „odíde.“

Ostatní, okolo mňa, mi hovorili, že sa to nikdy nestane, lebo súdruh predceda nie je hlúpy, „iba gauner.“

A na rozdiel od jeho voličov, si vie zrátať, že bez európskych peňazí(presnejšie tých, čo sa za štrnásť rokov teda omylom nerozkradli)by sme nemali ani na gate.

Nuž..osobne tvrdím a kuvikám naďalej, že súdruhovi je úplne jedno, čo bude s nami i s touto krajinou.

Aj to, že sú preňho oveľa dôležitejšie veci, ako európske peniaze(navyše od ďaľšieho roku už máme byť nie len ich príjemcom).

A nekonečným optimistom prajem pri videách z chaty v Čifároch, vianočnom punči a Pelíškoch, veľa šťastia…

Už keď súdruh odcestoval za báťuškom cárom tesne pred Vianocami, bolo jasné, že jeho „suverénna“ politika, nás deň za dňom bude posúvať k suterénu všetkých suterénov.

Ale hlavne, že cesta na to dno, bude suverénna..

Aby to nebolo len smutné a desivé, ale aj bizár, oznámil nám to srbský prezident, tak ako nám ten ruský teraz oznamuje, že by nebol proti návrhu nášho „mierotvorcu.“

Provládne „noviny“ jasajú nad tým, ako práve súdruh vybaví ten svetový mier. „Takto sa do psej matere robí suveréna politika.“

Fakt, že ide o rovnakú frašku, ako keď „jeho mierotvorivé blahorodie nedá ani náboj na Ukrajinu,“ lebo „on zabíjanie Slovanov na rozdiel od prehnitého Západu, podporovať nebude,“ nič nemení na tom, že ak sa chce súdruh hrať na Beneša,(Hlinku, či Tisa) akosi prehliada to, ako to skončilo…

Nuž, ale vieme, že súdruh nie je historik. A s ním ani jeho supútnici a najmä jeho voliči.

A my ostatní, si môžeme poplakať pri Pelíškoch a premýšľať o tom, v ktorom roku vlastne sme. (Lebo s prepáčením, smerujeme do r..e, ako by povedal súdruh. Tej ruskej).

„Sukár“ z Očovej zatiaľ skromne navrhol, aby sa „mierové rokovania“ konali uňho, na obecnom úrade, lebo „Očová je strategickým miestom a nejaký neškodný zabitý medveď hore,dole..“

To ja by som bola za to, aby sa toto radostné posedenie uskutočnilo na chate v Čifároch. Veď, ako vieme, hostila už onakvejších hostí, ako báťušku cára.reklama

Stačilo by, keby tam voľakto zavesil kosák a kladivo.

Nech vieme. A sme suterénni toľko, koľko to dá.

A ak by sa niekto podujal tieto rokovania aj odpočúvať, aspoň by nám ako občanom Slovenska, nemusel o ich obsahu a záveroch, referovať prezident inej krajiny..

Drahý súdruh,

čo keby ste do tej ruskej r..te ťahali len s tou vašou cirkusovou perepúťou, plnou sprostých a ešte sprostejších?

Čo keby ste si prestali honiť ego a PR na nevinných mŕtvych obetiach prašivej ruskej vojny?

A na chate v Čifároch si radšej posedeli so straníkmi z Komunistickej Strany Slovenska, ktorá vás, ako som sa tiež dočítala, plne podporuje. (akože už len za toto by sa slušný a charakterný človek hanbil, ale..)

Inak, drahý súdruh, keď sem už báťuška cár príde, keďže zatiaľ v tej ruskej r..i ešte úplne nie sme, Matúškova polícia ho zatkne, hneď ako vystúpi z lietadla a pošle do Haagu? Alebo ako to prosím pekne, bude?

Tak vy, drahý súdruh, vraj chcete mier. Ja by som napríklad okrem mieru(takého naozaj)chcela aj to, aby ste sa začali správať ako človek a aj ako premiér. Krajiny, ktorá je pevne ukotvená na Západe.

Krajiny, kde ľudia nezabúdajú na to, ako dopadli „Benešove mosty,“ ako vyzeralo to naše milované ruské oslobodenie.

Aby ma o vašich „suterénnych cestách,“ ako občana tejto krajiny, neinformovali zo zahraničia. Aby som vedela, koľko ma to stojí a bude stáť.

Namiesto tých rozprávok o tom, ako „sa Ukrajina náhle rozhodla zastaviť nám plyn, a ako sú vaše cesty do Moskvy v záujme Slovákov a Sloveniek a ako vám za ne máme byť neskonale vďační.“

S tým si fakt vystačia akurát tak vaši voliči. Ktorí nepotrebujú fakty, lebo majú svoje „praudy.“ Na ich Plochej Zemi.

Lebo veď na Nový rok zahrá ešte slovenská hymna, teda Oskarova, slovenská by bola pre všetkých, rožky a všetko, síce bude drahšie, lebo „Radičová, Soroš, progresívci,“ ale naši milovaní ruskí bratia a osloboditelia, nás zase budú mať radi.

Veď presne tam patríme. Do ruskej r..i. (Aj keď teda nie všetci, žiaľ aj na Slovensku žije ešte dosť „slniečkárskych fašistou“).

Najvyšší čas, aby v Čifároch viseli kosák a kladivo…, a kľudne aj jej hlavní účinkujúci.

Fico trpí traumou z detstva lebo asi „nie-vyrastal“ v normálne fungujúcej rodine.

17.05.2026

Dopláca na to ale celá naša krajina a všetci jej občania vrátane jeho naivného a ľahko manipulatívneho elektorátu. V každej normálne fungujúcej rodine majú spoločné ciele, ťahajú za jeden povraz, platia dohodnuté rodinné pravidlá a všetci jej členovia – otec, mama, deti – ich dodržujú, spoločne komunikujú, rozhodujú a vzájomne sa rešpektujú. A aj keď to [...]

Fico oslavuje druhé narodeniny, v Kyjive rátajú mŕtve deti. Fico dnes behá po hrádzi a oslavuje, že prežil. V Kyjive záchranári vyťahujú z trosiek ľudí, ktorí už žiadne druhé narodeniny mať nebudú.

17.05.2026

Robert Fico dnes na Facebooku oslavuje svoje „druhé narodeniny“. Behá po hrádzi, cvičí, ukazuje, že prežil. Dnes je výročie atentátu v Handlovej a on z toho urobil obraz o vlastnej sile, vlastnom tele, vlastnom návrate. Dobre. Nech žije. Lenže v ten istý deň ukrajinskí záchranári v Kyjive vyťahujú z trosiek ľudí, ktorí už žiadne druhé narodeniny mať nebudú. [...]

KASTA NEDOTKNUTEĽNÝCH: Ako predseda Krajského súdu v Košiciach JUDr. Marek Dudík „upratuje“ procesné klamstvá svojich sudcov

16.05.2026

redstavte si situáciu: Zákonný sudca vás v oficiálnom rozhodnutí poučí, že máte právo podať odvolanie. Vy ho v dobrej viere podáte. Neskôr sa dozviete, že zákon takéto odvolanie výslovne zakazuje. Kým ste však čakali na výsledok tohto „odvolania“, uplynula vám reálna zákonná lehota na podanie ústavnej sťažnosti.Definitívne ste prišli o právo na [...]

Donald Trump

FBI prekazila možný útok na UFC v Bielom dome počas Trumpovej narodeninovej oslavy

16.06.2026 14:35

Išlo vraj o osoby, ktoré nepochádzali z oblasti hlavného mesta.

SAV, Slovenská akadémia vied

Blahov ústav v SAV končí. Politológovia si za rok a pol nenašli nového partnera

16.06.2026 14:32

Ústav politických vied zanikne, odhlasoval to snem akadémie.

ČR SR Praha Raši návšteva Okamura NRSR

Praha a Bratislava chcú byť bližšie. Raši s Okamurom oznámili stáže, novú cenu aj rokovania o migrácii

16.06.2026 14:15

SR a ČR budú navzájom oceňovať ľudí, ktorí sa zaslúžili o lepšie vzťahy.

Ukrajina, továreň, výroba rakety Flamingo, vojna na Ukrajine

Česká stopa v ukrajinských dronoch a raketách: Strnadova CSG uzavrela strategickú dohodu

16.06.2026 13:45

CSG a Ukrainian Armor uzavreli partnerstvo na výrobu kľúčových komponentov.

nemezis

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 152
Celková čítanosť: 270365x
Priemerná čítanosť článkov: 1779x

Autor blogu

Kategórie